Neohodnoceno

Warhammer 40000: Tau Empire – Pathfinder Team

Tato vícedílná plastová stavebnice obsahuje 137 dílů, ze kterých lze vyrobit 10 Tau Pathfinderů, dron s pulzním urychlovačem, dron s gravitačním inhibitorem a průzkumný dron.

Položka byla vyprodána…
649 Kč
Kategorie: Tau Empire
Položka byla vyprodána…

Tyto stavebnice se dodávají nenabarvené a vyžadují montáž – doporučujeme použít lepidlo na plasty Citadel a barvy Citadel.

V této stavebnici je 10 Pathfinderů, které lze postavit různými způsoby – existují varianty nohou pro klečení, krčení nebo stání, stejně jako různé varianty hlavy. Mají lehčí průzkumné brnění, které jim kryje trup, ramena, kolena a lokty, a nosí podobné dlouhé elegantní přilby jako ohniví válečníci Fire Warriors. Mohou nosit různé zbraně, včetně pulzních karabin, rail nebo iontových pušek. Součástí sady je obrovský průzkumný dron Recon Drone, který lze namontovat na tank Devilfish (není součástí balení) a který je vyzbrojen chrlícím kanónem. Krabicová sada obsahuje také dron s pulzním urychlovačem, který má pod kruhovým diskem čtyřhlavňové zařízení, a dron s gravitačním inhibitorem, který má pod sebou prstenec.

 

12+. VAROVÁNÍ. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé části. Nezbytné špičaté součásti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: