Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marines - Primaris Hellblasters

Tato vícedílná plastová stavebnice obsahuje komponenty potřebné k sestavení sady 10 Primaris Hellblasters. Mají na sobě silové brnění Mk X Tacticus, vyhýbají se složitým variantám výzbroje, které nosí mnoho jejich bratrů v boji, a místo toho se raději soustředí a specializují na jedinou výzbroj – plazmu.

1 249 Kč
Kategorie: Space Marines

Modely lze sestavit buď jako desetičlenné družstvo, družstvo 9 Hellblasterů se seržantem, nebo jako dvě samostatná pětičlenná družstva, každé s vlastním seržantem. Celé družstvo může být vyzbrojeno řadou plazmových zbraní – součástí balení je 10 plazmových spalovačů s komponenty potřebnými k přeměně kteréhokoli z nich na útočný plazmový spalovač nebo těžký plazmový spalovač podle vaší volby. Útočná a těžká varianta mají alternativní ústí zbraně, nádoby s municí a odlišnou kabeláž připojující zbraň k batohu Hellblasters.

K dispozici jsou 4 spalovače, které jsou spíše v poloze nesení, než že by mířily; do druhé ruky můžete čtyřem Hellblasterům vložit plazmové pistole.

Seržanta může mít holou hlavu s ošklivými popáleninami a součástí jsou i bionické ruce, což naznačuje ztrátu končetin při nehodě s plazmou. Součástí je také spousta pouzder na pistole, relikviářů, sad granátů a pečetí čistoty.

Primaris Hellblasters se dodávají jako 250 součástí spolu s 10 kulatými 32mm podstavci Citadel a balicí fólií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: