Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marines - Primaris Reivers

Tato vícedílná plastová stavebnice obsahuje komponenty potřebné k sestavení 10členného oddílu Primaris Reiver.

Mají na sobě elegantní, ale brutálně funkční silovou zbroj Mk X a mají spoustu praktických detailů – každý z nich nese spoustu munice navíc, včetně dalšího vybavení, stejně tak i držáky na granáty a pochvy na čepele.

1 249 Kč
Kategorie: Space Marines

Modely lze sestavit buď jako 10členné družstvo, družstvo 9 Reiverů se seržantem, nebo dva samostatné pětičlenné oddíly, každý s vlastním seržantem.

Každý z nich má působivý výběr zbraní; součástí balení je 10 těžkých šroubových pistolí, 12 šroubových karabin a 14 bojových nožů, přičemž možnosti nabíjení jsou karabina, pistole a karabina nebo pistole a bojový nůž. Dvě sady zbraní pro bojové nože obsahují komunikační pole na nárameníku, určené pro seržanty. Každá z karabin se závorníkem je vybavena předpažbím a zahnutými zásobníky pro taktický vzhled a dvě z nich jsou vymodelovány uprostřed nabíjení. Každý model si také může vzít grapnelový vystřelovač – 10 jich je součástí balení v pouzdrech a další 4 lze držet v pravé ruce.

 

Každý model může mít také gravitační padáky – součástí balení je 20 ploutví, 10 na každou stranu batohu Reiverů. Mají také spoustu možností přileb – 10 přileb s jejich jedinečným designem lebky, 10 s odstraněnou horní částí a ponechanou spodní polovinou a 4 holé hlavy specifické pro seržanty. Každý hrudní plát je zdoben motivem lebky a zkřížené dýky.

 

Primaris Reivers se dodávají jako 228 součástí s 10 kulatými podstavci Citadel 32 mm a balicí fólií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: