Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marines - Primaris Inceptors

1 119 Kč
Kategorie: Space Marines

Tato vícedílná plastová stavebnice obsahuje komponenty potřebné k sestavení sady 3 Primaris Inceptorů. Jsou oblečení v silovém brnění Mk X s objemným jumppackem – raketovými motory s vektorováním tahu, které jsou namontovány na zádech vesmírného mariňáka a umožňují rychlé skoky, kterými se závratnou rychlostí přibližuje k nepříteli – a představují jedinečnou, snadno rozpoznatelnou siluetu. Miniatuře dominuje samotný skokový batoh a ochranný štít, který chrání hlavy Inceptorů před obrovským žárem raket batohu, s polohovatelnými ploutvemi, zařízeními tlumícími nárazy připevněnými k botám a přídavnou kabeláží a ventilačními otvory, které jsou pro tuto stavebnici jedinečné. Inceptory mohou být vyzbrojeny buď po 2 plazmových hubičích, nebo po 2 útočných bolterech – plazmové hubiče jsou silně stíněné, aby poskytovaly ochranu před tepelným výbojem, a útočné boltery mají charakteristické krabicové zásobníky.

Součástí balení je 5 přileb, které jsou určeny k použití s krytem protiatomového štítu – samozřejmě žádné holé hlavy! Součástí balení jsou 3 helmy s výbuchovým štítem a 4 plomby čistoty – to zahrnuje 1 dvojitou plombu, která se používá k rozlišení seržanta.

Primaris Inceptors se dodávají jako 117 součástí spolu se 3 kulatými podstavci Citadel 40 mm, 3 létajícími stonky 45 mm a přenosovým listem pěchoty Ultramarines.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: