Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marines - Primaris Intercessors

1 249 Kč
Kategorie: Space Marines

Tato vícedílná plastová stavebnice obsahuje komponenty potřebné k sestavení sady 10 Primaris Intercessors. Jejich pušky mohou mít jednu ze tří variant – standardní pušku se srpovitým zásobníkem, automatickou pušku s přebíječem a schránkovým zásobníkem nebo stalkerskou pušku s dalekonosným zaměřovačem a rovným zásobníkem.
Na pravé ruce je 16 nárameníků zdobených ikonografií Intercessorů – dost na to, aby pokryly každou z variant zbraní, včetně dvou s otevřeným panelem vysílačky, dvou gestikulujících, aby se jejich družstvo zastavilo, dvou držících bojové nože a dvou střílejících z boltových pistolí.
V této sadě je k dispozici celkem 24 různých hlav, které pokrývají varianty s helmou i bez ní.

Modely lze sestavit buď jako 10členné družstvo, družstvo 9 Intercessorů se seržantem, nebo jako dvě samostatná pětičlenná družstva, každé s vlastním seržantem. Seržanti mají unikátní hlavy s helmou připevněnou na opasku a jedinečné výklopné štítky, které jim pomáhají vyniknout.

Na základě jejich všestrannosti na bojišti mají Intercessoři spoustu dalších detailů, které lze přidat k jejich zbroji – 12 pouzder na pistole (dvě prázdná pro Intercessora, který je skutečně drží), 10 pouzder na munici a granáty, 6 pouzder na bojové nože (4 prázdná), 4 pouzdra na jednotlivé granáty a 4 pouzdra na munici do pistole s bleskem.

Primaris Intercessors se dodávají v 266 součástech s 10 kulatými podstavci Citadel 32 mm a balicí fólií.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: