Neohodnoceno

Warhammer 40000: Space Marines - Tactical Squad

Tento box obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření vysoce personalizované taktické jednotky o 10 mužích, včetně seržanta a speciální zbraně.

890 Kč
Kategorie: Space Marines

Space Marines

K sestavení taktického oddílu získáte 11 předních částí trupu (z toho 10 s jedinečným designem), 10 různých poloh nohou, 16 různých hlav (13 s helmami, 3 holé), 22 ramenních chráničů, 10 batohů (z toho 9 s individuálním designem) a 10 sad levé a pravé ruky.

Zbraně
K dispozici je 10 unikátních boltgunů, gravgun, meltagun, plazmové dělo, flamer, raketomet (včetně batohu a náhradních raket). Seržant družstva může být vyzbrojen kombinací silové pěsti, silového meče nebo řetězového meče a plazmové pistole, gravpistole nebo boltpistole. Můžete si také vytvořit libovolnou z následujících kombi-bolterů – kombi-grav, kombi-melta, kombi-plasma nebo kombi-flamer. Družstvo může být také vyzbrojeno melta bombou, výběrem bojových nožů a dostatečným množstvím granátů Frag a Krak, aby byl vyzbrojen každý vesmírný mariňák.

Dodatečné vybavení:
- zadní prapor pro seržanta družstva (s možností výběru ze 3 různých vrcholů praporu)
- boltpistole v pouzdře
- zaměřovací dalekohledy pro boltguny
- pergameny a pečetě čistoty
- pouzdra na munici auspex
- 3 náhradní ruce (1 mířící, 1 držící granát a 1 držící náboj do boltgunu)

Tato plastová stavebnice obsahuje 179 komponentů, z nichž lze sestavit 10členné taktické družstvo (a mnohem více!). Součástí jsou také 2 přenosové archy pěchoty Ultramarines, s jejichž pomocí můžete přidat ikonografii kapitoly a označení družstva.

Tato stavebnice se dodává nenabarvená a vyžaduje sestavení.

 

12+. VAROVÁNÍ. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Malé části. Nezbytné špičaté součásti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: